Vita Hair Man zapobiega wypadaniu włosów w błyskawiczny i bezpieczny sposób

Vita Hair Man zapobiega wypadaniu włosów w błyskawiczny i bezpieczny sposób. Stworzony ze starannie dobranych składników wpływa na wiele sfer związanych z produkcją zdrowych i silnych włosów.

Zapobiegnij wypadaniu włosów! Ogranicz łysienie z VitaHairMan!

  • Wzmocnienie i odżywienie cebulek włosów
  • Stymulacja wzrostu nowych włosów
  • Utrzymanie intensywnego koloru włosów
  • Regeneracja i nawilżenie włosów
  • Naturalny, bezpieczny skład

„Skuteczny preparat na porost włosów, dedykowany mężczyznom“

Na rynku stale pojawia się coraz więcej środków gwarantujących spektakularne efekty, jeśli chodzi o porost włosów i zahamowanie procesu ich wypadania. Jednak czy warto im ufać? Aby upewnić się co do skuteczności preparatu, warto skonsultować się ze specjalistą.

Od ponad 20 lat specjalizujący się diagnozowaniem i leczeniem dolegliwości związanych z chorobami skóry głowy i ludzkimi włosami.

„Wypadanie włosów jest zjawiskiem naturalnym, choć dość uciążliwym. Szczególnie, gdy jest ono nadmierne i dochodzi do łysienia. Problem ten szczególnie dotyczy mężczyzn. Najczęstszym typem łysienia jest tzw. łysienie androgenowe, spowodowane produkcją testosteronu, a dokładniej rzecz ujmując dihydrotestosteronu. Sprawia on, że mieszki włosowe wytwarzają coraz cieńsze i słabsze włosy, a z czasem prowadzi do zaburzeń ich produkcji, wytwarzając jedynie pojedyncze krótkie włosy pozbawione barwnika. Na wypadanie włosów wpływa też stres czy nieodpowiednio zbilansowana dieta. Wielu pacjentów, przychodząc do mnie, jest gotowych na podjęcie bardzo drastycznych kroków, jak np. przeszczep włosów. Osobiście przed podjęciem tak radykalnych decyzji warto spróbować najpierw suplementacji niezbędnych mikroelementów, które wpływają na wzmożenie aktywności skóry głowy do porostu włosów. Jest to bezpieczny, a skuteczny sposób. Warto wybrać preparat o naturalnym składzie, który nie powodowałby skutków ubocznych. Poleciłbym coś bogatego w biotynę, selen, ale też kolagen czy kwas hialuronowy“

VitaHairMan rozwiązaniem Twojego problemu wypadających włosów!

VitaHairMan jest innowacyjnym produktem, dzięki któremu mogą zniknąć Twoje kompleksy. Problem wypadania włosów, w tym łysienia, można powstrzymać – pod warunkiem użycia odpowiednich środków. VitaHairMan jest preparatem o doskonale skomponowanym składzie, wpływającym na wiele sfer związanych z produkcją włosa.

Składniki aktywneZawartość w 2 kapsułkach

Kolagen ze skór ryb morskich400 mg

Witamina C80 mg (100% RWS)*

Keratyna20 mg

Witamina E12 mg (100% RWS)*

Cynk10 mg (100% RWS)*

Selen55 ug (100% RWS)*

Biotyna50 ug (100% RWS)*

* Procent Referencyjnej Wartości Spożycia