Re:Nev Skin to produkt który przeciwdziała skutkom działania stresu oksydacyjnego.

Re:Nev Skin to pierwszy produkt na rynku, który przeciwdziała skutkom działania stresu oksydacyjnego. Rewolucyjny system, który wpływa na ogólną odnowę ciała oraz kondycję skóry.

Zachowaj młody wygląd, odwróć efekty starzenia, dzięki współdziałaniu najważniejszych składników na skórę: kwasu hialuronowego, biotyny czy kolagenu.

Bez wydawania tysięcy złotych na ryzykowne i drogie zabiegi w klinikach medycyny estetycznej!

Re:nev Skin to obecnie jedna z najbardziej skutecznych formuł, które przywracają i pozwalają zachować młody wygląd skóry – bez zmarszczek, wyprysków, suchości, problemów z jędrnością.

Re:nev Skin to:

Redukcja zmarszczek

Dzięki swojej unikalnej formule Re:nev Skin wnika w głąb skóry, eliminuje istniejące zmarszczki oraz wpływa na spowolnienie procesu ich powstawania.

Nawilżanie i oczyszczanie skóry

Formuła Re:nev Skin jest wzbogacona o składniki głęboko oczyszczające skórę, odblokowujące pory i regulujące wydzielanie sebum, a także pozwalające zachować właściwy poziom nawilżenia skóry.

Ochrona komórek

Re:nev Skin chroni komórki przed działaniem i skutkami stresu oksydacyjnego. Dodatkowo poprawia kolor skóry, rozjaśnia plamy pigmentacyjne, jest naturalnym filtrem ochronnym przed promieniowaniem.

Włosy i paznokcie w idealnym stanie

Biotyna, cynk czy selen mają wpływ nie tylko na skórę. Jeśli chcesz, żeby Twoje włosy i paznokcie były mocne, zdrowe i piękne to Re:nev Skin jest preparatem także dla Ciebie!

Optymalne dawki

Specjaliści pracujący nad Re:nev Skin, wykorzystując swoją wiedzę, określili najbardziej optymalne proporcje składników, by wydobyć z każdego to co najlepsze. Dlatego w Re:nev Skin znajduje się aż:

200 mg kwasu hialuronowego

400 mg kolagenu

400 % dziennego zapotrzebowania na biotynę

150 % zapotrzebowania na cynk i selen.

Tak dobrane połączenie sprawia, że nie musisz martwić się o upływający czas!