OROS – Pierwsza pożyczka za darmo już od 4000 zł wypłata 24/7

OROS oferuje szybkie, wygodne i korzystne pożyczki krótkoterminowe. Otrzymanie pożyczki od Oros.pl możliwe jest nawet w ciągu 15 minut od momentu uzyskania pozytywnej decyzji pożyczkowej, w przypadku gdy konto Klienta jest w jednym z banków, z którym współpracujemy.

Weź pożyczkę w trzech prostych krokach:

1 Złóż wniosek o pożyczkę

Pożyczaj przez Internet!

Na stronie wybierz kwotę gotówki, jakiej potrzebujesz, a następnie naciśnij przycisk „Weź pożyczkę”. Jeżeli jest to Twoja pierwsza pożyczka od Oros.pl, uzupełnij krótki formularz rejestracyjny podając swoje dane.

2 Zweryfikuj poprawność podanych danych

W celu potwierdzenia danych skorzystaj z automatycznego potwierdzenia poprawności danych przez zalogowanie się na swoje konto bankowe podczas składania wniosku o pożyczkę. Przeprowadzimy Cię przez ten proces krok po kroku podczas składania wniosku. To najszybszy sposób na otrzymanie gotówki. Możesz też wykonaj przelew weryfikacyjny w wysokości 0,01 zł (1 grosz) na jeden z naszych rachunków bankowych. Lista naszych rachunków bankowych znajduje się w zakładce Kontakt. Pamiętaj, że musisz być właścicielem konta, z którego dokonasz przelewu.

WAŻNE: W tytule przelewu wpisz:

„Potwierdzam Warunki Umowy Pożyczki Oros.pl (wpisz Twój numer PESEL*)”

Niepoprawnie podany tytuł przelewu weryfikacyjnego lub dokonanie przelewu z rachunku, którego nie jesteś właścicielem sprawi, że opłata nie zostanie przyjęta.

3 Pieniądze nawet w 15 minut

Po pozytywnym rozpatrzeniu wniosku pieniądze zostaną natychmiast przelane na Twoje konto. Posiadając rachunek bankowy w jednym z poniższych banków:

  • PKO Bank Polski / Inteligo
  • mBank / BRE Bank / MultiBank
  • Santander / BZWBK / Kredyt Bank
  • Alior Bank / T-mobile / Bank BPH
  • Millennium Bank
  • Getin Bank

pieniądze powinny zostać zaksięgowane na Twoim koncie nawet w 15 minut. Jeśli korzystasz z usług innego banku, czas otrzymania gotówki uzależniony jest od godzin sesji międzybankowych. Godziny sesji w poszczególnych bankach znajdziesz Tutaj.

Pożyczki udzielane są w godzinach naszej pracy a na ich wypłatę mogą mieć wpływ godziny pracy banków, z którymi współpracujemy (przerwy techniczne banków).