Opti Lutein to innowacyjny suplement wspomagający wzrok.

Opti Lutein składa się z najwyższej jakości naturalnych składników. Roślinne ekstrakty, minerały oraz witaminy połączone w jednej kapsułce dają niesamowite efekty. Opti Lutein chroni nasz wzrok w kompleksowy sposób i zapewnia jego prawidłowe funkcjonowanie w każdych warunkach.

ZADBAJ O WZROK, BY ZAWSZE DOSTRZEGAĆ TO CO NAJWAŻNIEJSZE!

Podziwiaj piękno świata i ciesz się widokiem swoich bliskich. Czytaj i pracuj bez dyskomfortu. W Opti Lutein znajdziesz najbardziej skuteczne składniki wspomagające zdrowie oczu!

Oczy narażone są na działanie wielu niekorzystnych czynników, jak promieniowanie UV, zanieczyszczenia, ciągła praca przy komputerze. Nasze oczy są często zmęczone, na ich stan mają wpływ choroby, jak również wiek. Z czasem może pojawić się gorsze widzenie np. po zmroku, suchość, podrażnienia i inne kłopoty. By im przeciwdziałać, opracowaliśmy Opti Lutein – preparat dla młodszych i starszych, dla Ciebie, jak i dla Twoich rodziców lub dziadków. Dla wszystkich, którzy chcą widzieć więcej!

Sprawdzona formuła na dobre widzenie

Opti Lutein zawiera sprawdzone naturalne substancje, które chronią i dbają o Twój wzrok, na czele z luteiną, zeaksantyną i witaminą A. Ich dawki zostały dobrane tak, by działały jak najbardziej synergicznie, uzupełniały się, a przez to dawały Ci jeszcze lepsze rezultaty. Całość zamknęliśmy w niewielkich, łatwych do połknięcia kapsułkach.

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ WŁAŚNIE KAPSUŁKI NA OCZY OPTI LUTEIN?

  • aż 5 sprawdzonych składników na oczy
  • skład z natury – roślinne ekstrakty, minerały i witaminy
  • optymalny stosunek luteiny do zeaksantyny 5:1
  • łatwe do połknięcia kapsułki

SPRAWDŹ OPTI LUTEIN I ZOBACZ TO SAMEMU! 😉

Skład Opti Lutein został opracowany, by wspomagać wzrok na wielu płaszczyznach. Chronić go, troszczyć się, by sprawnie działał w każdych warunkach. 1 kapsułka to 150% dziennego zapotrzebowania.

Składniki suplementu diety Opti Lutein to: żelatyna, ekstrakt z kwiatów nagietka lekarskiego (Calendula officinalis), wyciąg z owoców borówki brusznicy (Vaccinium vitis-idaea L.), glukonian cynku, substancje przeciwzbrylające – sole magnezowe kwasów tłuszczowych, dwutlenek krzemu; octan retinylu (witamina A), barwnik – dwutlenek tytanu.

SkładnikZawartość w 1 kapsułce
Ekstrakt z kwiatów nagietka lekarskiego, w tym:75 mg
luteina15 mg
zeoksantyna3 mg
Wyciąg z owoców borówki brusznicy, w tym:75 mg
antocyjanidyny18,75 mg
Cynk15 mg (150% RWS*)
Witamina A800 µg (100% RWS*)

* RWS – Referencyjna Wartość Spożycia