Net Credit – Twoja pożyczka na karcie dla nowych klientów bezpłatnie

Net Credit – Twoja pożyczka na karcie dla nowych klientów 30 dni bezpłatnie


Łatwiej niż kiedykolwiek

Możesz korzystać ze swojego limitu kredytowego 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, kiedy tylko tego potrzebujesz i jak długo tego potrzebujesz. Prowizja jest naliczana wyłącznie od wykorzystanego przez Ciebie limitu.

Spłacasz ile chcesz i jak chcesz!

Wiemy, że życie jest nieprzewidywalne, więc decyzję, ile limitu kredytowego chcesz spłacić, pozostawiamy Tobie. Możesz spłacić tylko Minimalną Kwotę do Zapłaty, bądź także wykorzystany limit kredytowy lub jego część.

Wirtualna karta kredytowa

Dzięki współpracy z Mastercard stworzyliśmy coś specjalnie dla Ciebie! Wirtualna karta kredytowa to nowoczesne rozwiązanie dla Twoich potrzeb. Dajemy Ci szybki dostęp do dodatkowej gotówki bez zbędnych formalności wtedy, kiedy tego potrzebujesz.

Czym jest wirtualna karta kredytowa?

  • Dodatkowym „wirtualnym portfelem”, w którym zawsze czeka na Ciebie dodatkowa gotówka – już nigdy nie daj się zaskoczyć nieprzewidzianym wydatkom!
  • Kartą, którą możesz podpiąć pod swój cyfrowy portfel (Google Pay, Apple Pay), a następnie wypłacić pieniądze z bankomatu lub zapłacić przy kasie za zakupy.
  • Najbardziej ekologiczną wersją karty kredytowej – jest to rozwiązanie bez plastiku, w pełni cyfrowe, bezpieczne, elastyczne i łatwe. Jedyne, czego potrzebujesz, to dostęp do internetu z Twojego smartfona lub komputera.
  • Twoją starą-nową pożyczką na karcie kredytowej, z tą różnicą, że musisz zapłacić jedynie Minimalną Kwotę do Zapłaty za wykorzystany limit!
    Nie korzystasz, nie płacisz – nie ma też konieczności zwrotu wykorzystanego limitu kredytowego po każdym Okresie rozliczeniowym.
  • Kartą, na której trzymasz zapasowe środki i z której z łatwością możesz zasilać swoje konto osobiste.
  • Gotówką zapewniającą ci bezpieczeństwo finansowe.
  • Dodatkowym źródłem finansowania, do którego masz dostęp 24/7 ze swojego Panelu Klienta.

Wypróbuj nasz produkt z promocyjnymi warunkami i sam zdecyduj, czym dla Ciebie jest nasza wirtualna karta kredytowa. Sprawdź ofertę, którą dla Ciebie przygotowaliśmy!