Keto Core to krople odchudzające z efektem KETOZY chudnij jeszcze szybciej

Keto Core Jeszcze szybsze efekty, dzięki formule w kroplach

Krople to niezwykle skuteczna forma preparatów.

W przeciwieństwie do kapsułek zaczynają działać od razu, nie musisz czekać aż rozpuści się otoczka kapsułki. To oznacza, że natychmiast zaczynają usprawniać działanie układu pokarmowego i spalać tłuszcz. Szybsze działanie to szybsze efekty.

Wygodne stosowanie w każdym momencie dnia

Krople możesz dodać do wody lub soku o dowolnej porze dnia. Możesz je też stosować niezależnie od posiłku. Wrzuć buteleczkę do torebki i wymieszaj KETO CORE z wodą, którą będziesz pić podczas ćwiczeń na siłowni. Albo dodaj krople do porannej porcji soku. Nieważne, którą opcję wybierzesz, ekstrakty zawsze będą działać w zgodzie z Twoim organizmem!

I najważniejsze – krople odmierzysz precyzyjnie za pomocą pipety dołączonej do buteleczki. Nie musisz wcale stosować aż 20 kropel. Jeśli czujesz, że efekt jest za mocny, zmniejsz dawkę. Pamiętaj tylko, żeby nigdy nie przekraczać rekomendowanej dziennej porcji.

Skład, który Cię nie zawiedzie

Krople nie potrzebują dodatkowych składników, np. żelatyny, która jest często obecna jako składnik otoczki w kapsułkach. Skład KETO CORE jest przejrzysty. W środku suplementu znajdziesz wyłącznie aktywne ekstrakty roślinne, które mają korzystne działanie odchudzające. Ich nośnikiem jest glicerol i dejonizowana woda. Wszystko dla Twojego bezpieczeństwa.

KETO CORE to 7 naturalnych ekstraktów roślinnych z: liści ostrokrzewu paragwajskiego (Ilex paraguariensis), kłącza imbiru (Zingiber officinale Roscoe), liści mięty pieprzowej (Mentha piperita), korzenia lubczyku ogrodowego (Levisticum officinale Koch), ziela i korzenia mniszka lekarskiego (Taraxacum officinale Weber), ziela fiołka trójbarwnego (Viola tricolor) oraz z liści szałwii lekarskiej (Salvia officinalis).