Hai Matcha to nowoczesna formuła zielonej herbaty na odchudzanie

Hai Matcha to nowoczesna formuła zielonej herbaty, które została opracowana na bazie starych i sprawdzonych japońskich receptur. Dzięki temu produkt jest niezwykle skuteczny, ale co najważniejsze również bezpieczny.

Japoński rytuał spokoju i… szczupłej sylwetki!

Zielona herbata matcha + 22 inne składniki aktywne:

  • szybszy metabolizm i spalanie tłuszczu
  • odprężenie
  • poprawa samopoczucia
  • detoks organizmu
  • energia na cały dzień

Japończycy to wyjątkowo zdrowy i długowieczny naród. Średnia ich życia jest najwyższa i to tam występuje największy odsetek 100-latków. Japończycy, w przeciwieństwie do praktycznie całego świata zachodniego, nie znają też problemu nadwagi i otyłości. Jednym z powodów takiego stanu rzeczy jest częste picie matchy – specjalnie przygotowanej zielonej herbaty o wybitnych właściwościach prozdrowotnych.

Matcha była wykorzystywana przez buddyjskich mnichów przy medytacji, jak również przez samurajów do mentalnego przygotowania do walki. To matcha jest podstawą tradycyjnej ceremonii picia herbaty w Japonii.

Teraz Ty też możesz przekonać się o jej wyjątkowych właściwościach!

Hai Matcha to koktajl, w którym matchę połączyliśmy z aż 22 innymi składnikami aktywnymi dla jeszcze lepszych efektów!

Jak powstaje matcha?

Herbaciane krzewy w pewnym momencie wzrostu są zakrywane specjalnymi matami, które odcinają dostęp światła słonecznego. To sprawia, że dochodzi do większej produkcji ważnych substancji aktywnych, przede wszystkim chlorofilu. Po zebraniu liście są suszone i dokładnie mielone na drobny proszek, który posłużył do stworzenia Hai Matcha

Dobra figura i nie tylko. Tak działa matcha!

Szybszy metabolizm i spalanie tłuszczu

Matcha jest znana ze swojego wpływu na metabolizm. Rozpędza go, sprawiając, że Twój organizm na bieżąco wykorzystuje dostarczane pożywienie. Tłuszcz jest od razu spalany i zamieniany na energię. Matcha pobudza też organizm do wykorzystania tłuszczu znajdującego się na brzuchu, udach czy pośladkach.


Odprężenie

Buddyjscy mnisi wykorzystywali matchę do utrzymania spokoju i jasności umysłu. Dzięki efektowi głębokiej relaksacji bywa ona nazywana „medytacją w płynie”. Matcha pomoże Ci się głęboko odprężyć i zmniejszyć niepokój. Jednocześnie zachowasz pełną jasność i czujność umysłu.

Silny antyoksydant

Matcha to jeden z najsilniejszych antyoksydantów, nawet kilkanaście razy mocniejszy niż zwykła zielona herbata. Bardzo skutecznie niweluje działanie wolnych rodników, które niszczą komórki organizmu i przyczyniają się do szybszego starzenia organizmu oraz rozwoju wielu schorzeń np. chorób układu krążenia.

Energia

Matcha wycisza, ale w taki sposób, który nie zabiera Ci energii do działania. Co więcej, dzięki matchy, energia jest uwalniana stopniowo, przez co nie ma mowy, żeby zabrakło Ci jej w którymś momencie dnia. W przeciwieństwie do kawy, picie matchy to energia bez nieprzyjemnych odczuć: nadpobudliwości czy nerwowości.


Detoks

Aby odchudzanie przebiegało jak najbardziej wydajnie, organizm powinien być wolny od toksyn. Jest to też ważne dla ogólnego, prawidłowego funkcjonowania ludzkiego organizmu. Składniki Hai matcha wspomagają pracę wątroby i pomagają eliminować wszelkie szkodliwe związki nagromadzone w wyniku złej diety czy zanieczyszczenia środowiska.

Skład Hai Matcha

Formuła naszego koktajlu to nie tylko sproszkowana matcha. Dodaliśmy do niej szereg innych składników – dla jeszcze lepszych efektów.